Pracownik budowlany

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opis oferty:

Poszukujemy wykwalifikowanych pracowników budowlanych do montażu domów (Haus Montage) do pracy w Niemczech lub Szwajcarii.
Oferujemy zakwaterowanie, samochód służbowy oraz wszystkie potrzebne narzędzia.

Wynagrodzenie 19 euro za godzinę w Niemczech - przy 180 godzinach pracy - wynagrodzenie ok. 2400 euro.
Wynagrodzenie 29 CHF za godzinę w Szwajcarii- przy 180 godzinach pracy - wynagrodzenie ok. 4000 euro.

Zakres obowiązków:

  • montaż domów
  • czynności wykończeniowe (wyrównywanie, malowanie, montaż drzwi, laminowanie,itp.)
  • inne czynności standardowe na takim stanowisku

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na budowie, montażu takich domów za granicą
  • znajomość języka niemeickiego - mile widziany komunikatywny poziom znajomości języka
  • sumiennosć, wysoka jakość pracy