Aktualne oferty pracy

Aktualne ofery pracy w opiece:

zlecenie od zaraz

Poszukujemy opiekunki do opieki nad 87-letnim podopiecznym. Podopieczny po udarze, cierpi na zespół uszkodzenia nerwów obwodowych, ma drugi stopień niepełnosprawności, choruje na nadciśnienie i ma problemy z sercem. Podopieczny jest częściowo inkontynentna, ma demencję. Podopieczny potrzebuje pomocy podczas poruszania się, czasem jest zdezorientowany co do miejsca, czasu i osób. Pacjent mieszka wraz z żoną w osobnym mieszkaniu, które znajduje się w domu.
Miejscowość: Saarbrücken

zlecenie od zaraz

Poszukujemy opiekunki do opieki nad małżeństwem, 75-letnia podopieczna z pierwszym stopniem niepełnosprawności, choruje na demencję, zdezorientowana co do czasu. 54-letni podopieczny z pierwszym stopniem niepełnosprawności, porusza się na wózku, częściowo inkontynentny. Podopieczni mieszkają w domu z ogrodem.
Miejscowość: Dietzenbach

zlecenie od końca stycznia 2017

Poszukujemy opiekunki do opieki nad 75-letnim podopiecznym. Pacjent choruje na demencję, jest osobą depresyjną. Pacjent co pewien czas ma problem z alkoholem, zazwyczaj podczas stanów depresyjnych lub po prostu podczas wydłużającego się czasu znudzenia. Pacjent chodzi samodzielnie, zachowana jest możliwość komunikacji z pacjentem. Pacjent mieszka sam w domu z ogrodem. Na zleceniu potrzebne jest prawo jazdy.
Miejscowość: Köln

zlecenie od końca stycznia 2017

Poszukujemy opiekunki do opieki nad 82-letnim podopiecznym. Pacjent ma pierwszy stopień niepełnosprawności, choruje na Parkinsona, jest inkontynentny. Porusza się na wózku, jest ograniczony motorycznie, ruchowo. Do dyspozycji jest także łóżko pielęgnacyjne. Pacjent nosi pieluchy, potrzebuje pomocy w nocy. Na zleceniu potrzebne jest prawo jazdy. Podopieczny mieszka wraz z żoną, która aktualnie jest na urlopie. Pacjent jest bardzo spokojny, zabawny i sympatyczny.
Miejscowość: Otterfing

zlecenie od końca stycznia 2017

Poszukujemy opiekunki do opieki nad 82-letnią podopieczną. Pacjentka choruje na nadciśnienie, jest inkontynentna, jest bardzo słaba. Podopieczna jest po udarze, ma sparaliżowaną lewą stronę. W domu jest łóżko pielęgnacyjne i podnośnik do wanny. Zachowana jest możliwość komunikacji z pacjentką.
Miejscowość: Hofolding

Do obowiązków należą standardowe zadania podczas opieki nad osobami starszymi, także sprzątanie, prasowanie, spacery, zakupy, gotowanie, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza, spędzanie czasu z pacjentami.

Prosimy o zgłoszenia osób z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi oraz komunikatywną znajomością języka niemieckiego.
Tel. (32) 739 05 99 lub tel. 735 929 899, praca@vista-hr.pl

« wróć do listy aktualności

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: polityka prywatności